072-3270553
 
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
 
 
4.5
24 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
אופטיקה "קרנית"-אופטומטריסטים ב"ש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מידע מקצועי

 
 
בדיקות ראיה
 
 
 
ציוד לבדיקת ראיה
 
 
 
 

למי מתאימה עדשת המולטיפוקל?

 
פרסביופיה או "זוקן ראייה" - היא מצב טבעי שקורה בסביבות גיל 45.
קפסולת העדשה התוך-עינית מאבדת מגמישותה והיכולת להתמקד על עצמים קרובים נעשית בהדרגה פחות טובה (פלאפון, שעון, קריאה, לוח מכוונים ועוד). אחד הסימנים זה שצריך להחזיק פריטים רחוק כדי להיות מסוגלים להתמקד ולקרוא.
קיימים מספר פתרונות אפשריים לתיקון ראיה לקרוב: משקפי קריאה, ביפוקל או מולטיפוקל
משקפי קריאה/עדשות חד מוקדיות: עם עדשות אלו ניתן לראות בנוחות לטווח הקרוב.
אך כל מה שרואים מחוץ לטווח המשקפיים מטושטש, כך שצריך להחליף משקפיים או להציץ מעל למשקפי הקריאה על מנת לראות לטווח רחוק יותר.
משקפי ביפוקל / דו-מוקדיות: עם עדשות ביפוקל האזור לקריאה והאזור לרחוק ברורים. אזור הביניים מטושטש. בנוסף קיים קו לא אסטטי על פני העדשה שמפריע למעבר חלק בין אזורי הראייה השונים וגורם לקפיצת התמונה כאשר העין נכנסת לאזור המוסף לקריאה. קו זה נוצר בעקבות חיבור עדשת התוספת לקריאה על גבי העדשה לרחוק.
עדשה פרוגרסיבית (מולטיפוקל): העדשה המולטיפוקלית הנה עדשה בעלת מספר רב של מוקדים, המאפשרת ראייה במרחקים משתנים (ממרחק של 35 ס"מ ועד אין סוף).
עדשות האלה מאפשרות ראייה טובה וחדה לכל הטווחים (מרחק, מחשב וקריאה) בלי כל צורך להחליף משקפיים. בזכות עדשות המולטיפוקל, איכות החיים של אנשים רבים השתפרה בצורה משמעותית וניתן להסתפק בזוג משקפיים אחד בלבד העונה על כל הדרישות.
בדיקות ראייה באופטיקה קרנית הן מהמתקדמות בעולם...
חדר הבדיקות המשוכלל שלנו הינו המילה האחרונה בתחום הציוד לבדיקות עיניים. השילוב בין המכשירים ומיומנות האופטומטריסטים המומחים שלנו מאפשרים בדיקה מדויקת ביותר.
 

שירות שרואה את הלקוח

 
התאמת עדשות מגע לחולי קרטוקונוס
 
אנחנו באופטיקה קרנית מקפידים על שירות ברמה גבוהה, ומקפידים להתאים את המוצר בדיוק לצרכים שלכם, ולעזור לכם לא לטבוע במגוון האדיר והמבלבל הקיים בשוק.

אנו מאמינים שלקוחות מרוצים חוזרים גם בזוג המשקפיים הבא.
צרו קשר עוד היום ותאמו בדיקת עיניים להתאמת משקפיים.